Realizace zahrad, včetně prvků zahradní architektury, koupacích jezírek a biotopů je vždy tou nejkrásnější fází procesu tvorby zahrady. Zakládáme si na odbornosti, technické dokonalosti a řemeslné zručnosti. Máme vzdělání v oboru zahrnující všechny stupně odborného vzdělání, tedy střední, vyšší odbornou i vysokou školu a více než 20let praxe, díky tomu jsme schopni zajistit realizaci celého procesu tvorby zahrady od projektu k dokončení díla. Zahrada je komplexní dílo, které podléhá neustálým změnám, trvalému vývoji. Jen kvalitně založená zahrada získává s věkem další kvality, vyvíjí se, získává mimořádné vlastnosti, které nelze snadno vyjádřit, získává tzv. ,,genius loci", roste do krásy.

Realizujeme výhradně projekty zhotovené naším projektantem, díky tomu jsme schopni věrně realizovat myšlenky vyjádřené v projektu, dokonale si ohlídáme tvorbu zahrady od prvotní skici návrhu až k dokončení realizace, potažmo k následné údržbě.
Dokončení procesu tvorby zahrady do zdárného konce nám i našim zákazníkům přináší radost a nezřídka přátelství na mnoho dalších let. Zahrada se potom stává místem odpočinku a setkávání, a to nás beze zbytku naplňuje.

Nabízíme