Jsme rodinná firma se stálým týmem pracovníků. Díky tomu zvládáme realizovat naše představy do detailu. Kompoziční záměr nám neunikne, je otiskem Vašeho vkusu a našich zkušeností.
Zahradní architektura je naším koníčkem i oborem profese.

Umíme se vypořádat se svahem i specifickými podmínkami jako je suchý stín, utužená jílovitá půda apod. Reagujeme na klimatickou změnu a navrhujeme rostliny, které v těchto podmínkách prosperují.
Z praxe velmi dobře víme, kdy lze skvěle použít biologické preparáty v ochraně rostlin a kdy je zase naopak dobré jednorázově sáhnout k chemii. Používáme chytrá hnojiva, hydrogel i biouhel.

Milujeme cibuloviny, naše zahrady jsou tedy vždy navržené tak, aby i v zimních měsících zahrada nabídla něco zajímavého či čerstvý květ do vázy.

Zahradní architektura pracuje s detailem, vnímá pohledy a průhledy, uplatňuje barevné i strukturální kombinace, pracuje s dojmy a pocity, iluzí. Je nadstavbou a rozšířením vašeho domu, je ztělesněnou ideou, je pocitem, je propsanou otevřeností či uzavřeností, individualitou zákazníka. 

Dokážeme Vás pochopit a přizpůsobit se Vašim představám.
Naše práce nás baví a děláme ji s radostí…

Nabízíme vám komplexní služby v oboru zahradní architektura. Více se dozvíte v sekci – Služby.

V případě Vašeho zájmu se na nás můžete bez obav obrátit na uvedených kontaktech nebo můžete použít tlačítko ,,Nezávazná poptávka"  na úvodní straně.