Nacházíte se: biba-zahrady.cz  Reference

úvod kontakt 604 486 320


Naše reference

Na následujících fotografiích si Vám dovolíme představit vybrané ukázky zahrad realizovaných naší firmou. Všechny uvedené realizace vycházejí z projektové dokumentace vypracované výhradně naší projekční kanceláří.

fotka: štěrkový záhon, Roztoky u Prahy fotka: Potok několik měsíců po založení fotka: Pohled na střešní zahradu se štěrkovými záhony fotka: Pohled na břehové porosty jezírka na RZ v Čakovičkách fotka: Jezírko na RZ v Kolodějích fotka: Zahrada v Uhříněvsi fotka: Jezírko na RZ v Čakovičkách fotka: Koupací jezírko v Řeži u Prahy fotka: Pohled na štěrkový záhon, Brandýs N/L fotka: Řebčíky v květu fotka: Kosatce poblíž vodního prvku fotka: Vodní tok musí vypadat přirozeně fotka: jednoduchá výsadba, Točná fotka: Jezírko 2 měsíce po realizaci fotka: Podsadba stromů azalkami, Bašť fotka: Podzimní aspekt-Astery fotka: Použití cibulovin - Koloděje fotka: Použití kamene v zahradě, Bašť fotka: Trvalky několik měsíců po výsadbě, Koloděje fotka: Svah zpevněný výsadbou skalníku 4. rokem po založení (upraveno řezem) fotka: Cist vavřínový, v pozadí zimovzdorná palma fotka: Denivky jsou výrazným prvkem v trvalkových záhonech fotka: Denivky, zahrada Čakovičky fotka: Trvalkové zákoutí fotka: Jarní aspekt v trvalkovém záhoně fotka: Trávy a večerní slunce v rodinné zahradě ve Všetatech fotka: Kvetoucí česneky fotka: Okolí kostela sv. Antonína, Praha 7 fotka: Pohled na spodní část Strossmayerova náměstí fotka: Strossmayerovo náměstí fotka: Výsadba sakur v okolí kostela sv. Antonína fotka: Příklad osázení nádob na terase rodinné zahrady fotka: Trubač na lanovém systému fotka: Vodní prvek v rodinné zahradě, Řež u Prahy fotka: Zahrada v Řeži u Prahy fotka: Jezírka z ptačí perspektïvy, zahrada bašť fotka: Suchý záhon v plném květu - Roztoky u Prahy fotka: Zákoutí s levandulí a oregánem - Všetaty fotka: Trnovník huňatý v plném květu - Koloděje fotka: Kvetoucí keře - Koloděje fotka: Kvetoucí šanta - Strossmayerovo náměstí fotka: Dětské hřiště při ulici Dělnická Praha 7 fotka: DH Dělnická Praha 7 fotka: Dětské hřiště Praha 7 fotka: Šlapáky v rodinné zahradě v Uhříněvsi fotka: Rodinná zahrada v Dolních Chabrech krátce po založení fotka: Pohled z terasy - Ohrobec fotka: Pohled ze zahrady k terase - Ohrobec fotka: Pupalka v květu - Roztoky u Prahy fotka: Zákoutí se šalvějí - Roztoky u Prahy fotka: Terasa rodinné zahrady - Roztoky u Prahy fotka: Zemní kotvení vzrostlého stromu - Řež u Prahy fotka: Výsadba vzrostlého stromu o výšce 700cm - Řež u Prahy fotka: Směsný trvalkový záhon - Čakovičky fotka: Koupací jezírko Dubeč fotka: Koupací jezírko Dubeč fotka: Terasa z exotického dřeva - Dubeč fotka: Rodinná zahrada Mlékojedy fotka: detail partie trvalek v podrostu borovic - Mlékojedy fotka: Zahrada Mlékojedy - realizováno květen 2013 fotka: Rodinná zahrada Ledeč nad Sázavou - 2013 fotka: Rodinná zahrada Ledeč nad Sázavou - 2013  

Rychlý kontakt
Bíba-zahradní architektura, s.r.o.

tel.: 604 486 320
e-mail: tomas.biba@seznam.cz působnost: Praha a okolí (do 70 km)

Zahradní architektura je obor, který obyčejnou zahradu dokáže přetvořit v umělecký a esteticky hodnotný celek. Provádíme realizaci a údržbu zahrad, ale také správu parků a krajinných prvků. Poskytujeme garanci na zakořenění a kvalitní růst rostlin a trávníků. Realizujeme zahrady tak, aby byly vhodným místem k odpočinku a pohodě.