Nacházíte se: biba-zahrady.cz  Návrhy zahrad

úvod kontakt 604 486 320


Návrhy na realizaci zahrad

Zhotovujeme tři typy projektů.

Základní projekt – zahrnuje jednoduchou skicu a jednoduché osazovací schéma. Samozřejmostí je již u tohoto stupně projektu osobní konzultace se zákazníkem s projednáním jeho požadavků.

 


Rozšířený projekt – zahrnuje detailně rozpracovanou podobu návrhu, detailní osazovací plán a detaily arch. prvků, popř. prostorové pohledy. Součástí tohoto stupně projektu může být vypracování cenové kalkulace realizace.

 
Návrh rodinné zahrady Návrh rodinné zahrady rozšířený projekt
(775 kB)
 
návrhy zahrad
 

Nadstandardní projekt.

Návrh dětského hřiště Návrh dětského hřiště nadstandardní projekt
(486 kB)
 


Cena základního projektu rodinné zahrady (studie) se pohybuje v rozmezí 7-9tis.

Cena rozšířeného projektu rodinné zahrady (projektové dokumentace) se pohybuje v rozmezí 10-20tis. Konečná cena závisí na míře rozpracování jednotlivých plánů, počtu prostorových pohledů a grafické náročnosti. V případě realizace projektu naší firmou poskytujeme slevu z ceny díla ve výši 30% ceny projektové dokumentace.

Cena projektů nadstandardního rozsahu (plocha zahrady nebo parku nad 5tis. m2, nestandardní technické či stavební řešení, dětská hřiště a pod.) se pohybuje od 20tis.

 Návrhy zahrad lze stáhnout jako pdf soubor nebo si je můžete prohlédnout kliknutím na obrázek.


Rychlý kontakt
Bíba-zahradní architektura, s.r.o.

tel.: 604 486 320
e-mail: tomas.biba@seznam.cz působnost: Praha a okolí (do 70 km)

Zahradní architektura je obor, který obyčejnou zahradu dokáže přetvořit v umělecký a esteticky hodnotný celek. Provádíme realizaci a údržbu zahrad, ale také správu parků a krajinných prvků. Poskytujeme garanci na zakořenění a kvalitní růst rostlin a trávníků. Realizujeme zahrady tak, aby byly vhodným místem k odpočinku a pohodě.